szybkie pytanie
info i adres
ul. Szlak 65
31-153 Krakow
Polska 

Telefon: +48 12 633-11-34
Fax: +48 12 633-11-34
Telefon alarmowy: +48 662 013 213

Piękno natury

Program 9 Dni / 8 Nocy

Dzień 1 Warszawa
Przyjazd do Warszawy , spotkanie z przewodnikem na lotnisku, zwiedzanie Warszaway w drodze do hotelu. Powitalna kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 2 Warszawa
Śniadanie, całodzienna wycieczka do Narodowego Parku Kampinowskiego, w lesie kampinowskim -kontrast pomiędzy wydmami wyrastającymi w lesie iglastym i również bagna są bardzo charakterystyczne dla tego regionu. Żyją tutaj łosie, jelenie, borsuki, i bobry i ptaki takie jak: żurawie,orły i czarne bociany. Powrót do Warszawy. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3 Warszawa – Białowieski Park Narodowy
śniadanie wyjazd do Białowiezy, zwiedzanie Białowieskiego Parku Narodowego. Białowieża jest znana z unikalnego rezerwatu bizonów tak jak z prastarego lasu w Europie. Park jest jedynym naturalnym obiektem w Polsce który został wpisany na listę UNESCO. Powrót do Warszawy. Kolacja i nocleg w hotelu w Warszawie.


Dzień 4 Bialowieża - Kazimierz Dolny
Po śniadaniu wyjazd do Kazimierza Dolnego. Przyjazd do Kazimierza Dolnego perły polskiego renesansu, miasto jest pieknie usytuowane nad Wisłą. Kazimierz to kombinacja wspaniałej architektury oraz czarujących widoków. Miły wieczorny spacer na Starym Mieście. Kolacja i nocleg w hotelu w Kazimierzu Dolnym.


Dzień 5 Kazimierz Dolny - Krakow
Śniadanie, zwiedzanie Kaziemierza. Ta atrakcja przyciaga wielu artystów malarzy, rzeźbiarzy, fotografów, muzyków co tworzy wspaniałą atmosferę tego miejsca. Dlatego główny plac przechodzi w dużą galerię. Podziwiamy renesansowe domy handlowców, ruiny gotyckiego zamku z XIV wieku., następnie zwiedzanie cmentarza żydowskiego.Na koniec podziwiamy panoramę Wisły. Wyjazd do Krakowa. Po przyjeździe kolacja i nocleg w hotelu.  


Dzień 6 Kraków – Narodowy Park w Ojcowie
Po śniadaniu wycieczka po Krakowie: Stare Miasto z największym i najstarszym Rynkiem w Europie, Sukiennice, Bazylika Mariacka, spacer Trasą Królewską z krótka wizytą w najstarszej części Uniwersytetu Jagielońskiego “Collegium Maius”,wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim i Katedrą. Po południu - wycieczka do Narodowego Parku w Ojcowie, w którym znajdują się wawozy rzeki Prądnik i Saspówka. Jest tutaj specyficzny mikroklimat i różnorodnośc roślin i zwierząt. Bardzo atrakcyjny i dziki teren oferujący niezapomniane widoki doliny rzecznej, fantastyczne skalne formacje, jaskinie, bogata fauna i flora. (ponad 4.000 gatunków owadów). Powrót do Krakowa.
Kolacja z folklorem w znanej restauracji BOHEMA. Nocleg w hotelu.


Dzień 7 Kraków – Zakopane – Tatrzański Park Narodowy
Śniadanie, wyjazd do Zakopanego.Przyjazd i wspinaczka no Tatrzańskiego Parku Narodowego. Piękno Tatr jest chronione przez prawie 45 lat odkąd został założony Tatrzański Park Narodowy. Jest tu ponda 300 km szlaków oraz można podziwiać unikalną faunę,florę jaskinie, jeziora,wodospady.Ta nienaruszona natura zapiera dech w piersiach, ale również o wiele więcej. Poźnym popołudniem – wycieczka do Zakopanego. Promenada Krupówki – najbardziej popularna i zatłoczona ulica z ubraniami, drewnianymi rzeczami,jedzeniem, restauracjami i kafejkami. Następnie spacer wzdłuż ulicy aż do kolejki linowej na Gubałowkę,skąd można podziwiać wspaniały widok na Tatry. Kolacja w reginalnej góralskiej restauracji i nocleg w hotelu.  


Dzień 8 Zakopane – Pieniny - Kraków
Po śniadaniu, wyjazd do Pienińskiego Parku Narodowego. Po przyjeździe do Sromowców weźmiemy udział spływie Dunajcem. Spływ odbywa się wzdłuż rzeki na drewnianej tratwie przez skały Pienin co niewątpliwie jest wspaniąła podróża. Podziwiamy wspaniałe wiodki w Pienińskim Parku Narodowym. Przerwa na lucnh. Nastepny puntk podróży: historyczny zamek w Niedzicy z 13-14 wieku uzytuowany na starym wzgórzu 30 metrów nad rzeką Dunajec. Zamek skrywa skarby, dzieła sztuki, i ducha kobiety która pojawia się nocą. Powrót do Krakowa. Kolacja i nocelg w hotelu.


Dzień 9 Kraków
Śniadanie, odprawa. Transfer na lotnisko.