szybkie pytanie
info i adres
ul. Szlak 65
31-153 Krakow
Polska 

Telefon: +48 12 633-11-34
Fax: +48 12 633-11-34
Telefon alarmowy: +48 662 013 213

Zwiedzanie Zakopanego

 • Zwiedzanie Zakopanego More details
  Duration: 4 godziny
  Location: Połowa dnia jets przeznaczona na zwiedzanie najważniejszych miejsc w Zakopanem włączając wiele wnętrz z historii lokalnej. Zaczynamy swoją wycieczkę od skoczni narciarskiej następnie pójdziemy na miły spacer wzdłuż ulicy „Krupowki”, oraz oglądniemySanktuarium Fatimskie i Tatrzańskie Muzeum. 
  Zwiedzanie Zakopanego
 • Jezioro Morskie OKO More details
  Duration: 7 godzin
  Location: Całodniowa wycieczka nad Jezioro Morskie Oko, do najpiękniejszego miescja w Tatrach jest dostępne dla każdego turysty. Wycieczka zaczyna się od 45 minut jazdy busem do Palenicy skąd można się przesiąść na bryczki. Po 1,5 godzinnej jeździe do Włosienic czeka nas następnie 45 minutowa podróż piesza nad Morskie Oko.
  Jezioro Morskie OKO
 • Spacer Doliną Kościeliską More details
  Duration: 4 godziny
  Location: Dolina Kościeliska (prawie 9 km długości) jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej znanych dolin w Polsce. Będzie to bezwątpienia czarujący spacer a turyści mogą podziwiać zdobienia ze skał i słcuhać szemrzącej wody ze Strumienia Kościeliskiego która towarzyszy nam przez całą wyprawę.
  Spacer Doliną Kościeliską
 • Spływ Dunajcem i Zamek w Niedzicy More details
  Duration: 5 godzin
  Location: Jest to największa atrakcja Pienin a rocznie w spływie Dunajcem uczestniczy ponad 100.000 turystów. Spływ wzdłuż rzeki na drewnianej tratwie przez Pieniny będzie na pewno wspaniałym przeżyciem.
  Spływ Dunajcem i Zamek w Niedzicy