szybkie pytanie
info i adres
ul. Szlak 65
31-153 Krakow
Polska 

Telefon: +48 12 633-11-34
Fax: +48 12 633-11-34
Telefon alarmowy: +48 662 013 213

Profil firmy

Kolejny First photo
 jest profesjonalnym biurem podróży posiadającym licencję tour operatora turystyki przyjazdowej do Polski. Na zlecenie naszych zagranicznych i krajowych klientów świadczymy usługi turystyczne na terenie Polski dla grup turystycznych oraz klientów indywidualnych. Oferujemy kompleksowe usługi turystyczne zaczynając od transferów, przez rezerwację hoteli, usług przewodników lokalnych w dowolnym języku obcym, organizację wycieczek lokalnych z  wstępami do muzeów oraz rezerwację smacznych posiłków w najlepszych polskich restauracjach. Od sześciu lat z dużym sukcesem specjalizujemy się również w organizacji prestiżowych konferencji naukowych, spotkań biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych. Od roku 2010 prowadzimy własny 3-gwiazdkowy hotel w Krakowie- Hotel PETRUS*** przy ul. PIetrusińskiego 12 w Krakowie  www.hotelpetrus.pl doskonale zlokalizowany w odległości zaledwie 1,5 km od Wzgórza Wawelskiego, przy słynnej Kapelance i w otoczeniu Parku Skałki Twardowskiego.

Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej oraz wysoką kulturą osobistą naszych konsultantów.  Nasza świetna współpraca z hotelami i innymi dostawcami pozwala zagwarantować Państwu doskonałą jakość usług za rozsądną cenę. Obiecujemy szybką odpowiedź na każde Państwa zapytanie i zawsze kompetentną pomoc. Jesteśmy biurem godnym zaufania, lojalni i kreatywni we współpracy, a ponadto zawsze do Państwa dyspozycji co zapewnia naszym klientom miłą współpracę, a  turystom wspaniale spędzony czas w podróży.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy internetowy portal rezerwacji hoteli w Polsce www.go2poland.pl gdzie prezentujemy ofertę ponad 600 najlepszych hoteli w całej Polsce, zaczynając od luksusowych, po te na każdą kieszeń ale zawsze z gwarancją niskiej ceny i wysokiej jakości. Stworzyliśmy ten bezpieczny i bardzo prosty w obsłudze  system, aby umożliwić naszym klientom oszczędność nawet do 50% ceny, którą zapłaciliby w recepcji hotelowej. Nasza oferta jest transparentna, pozbawiona wszelkich ukrytych narzutów jakie mógłby generować pośrednik, a transakcje płatnicze kartą kredytową są zabezpieczone na najwyższym światowym poziomie. 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą broszurę z ofertą turystyczną TIME FOR POLAND gdzie mogą Państwo znaleźć interesujące i pomocne propozycje programów turystycznych, dzięki którym na pewno zorganizują Państwo wspaniałą wycieczkę po Polsce.Nasza broszura zawiera szeroki wachlarz usług z programami wycieczek dla grup turystycznych oraz listę rekomendowanych hoteli w różnych miastach w Polsce.Proponujemy Państwu udaną podróż do najpiękniejszych zakątków Polski, dając możliwość poznania unikalnego i różnorodnego dziedzictwa kulturowego i historycznego Polski. Polacy są badzo ciepłym i gościnnym narodem co przekazywano sobie przez pokolenia, dlatego  podróże po naszym kraju to wspaniale spędzony czas i niezapomniane wrażenia.
Zapraszamy Państwa do odkrywania Polski z biurem AVENA TRAVEL, a zapewniamy że  będziemy zaszczyceni służyć Państwu naszą pomocą i doświadczeniem.

Dla grup turystycznych zapewniamy:
 • Zakwaterowanie ( hotele, pałace, pensjonaty, apartamenty, hostele itp.)

 • Programy turystyczne  w zależności od preferencji: Historyczne, Pielgrzymkowe, Przygodowe, Kulturalne...

 • Wycieczki tematyczne dla grup muzykujących jak chóry czy orkiestry, sportowych, medycznych czy tzw. explorerów,

 • Zwiedzanie miast - programy półdniowe do 4 h oraz całodziennie do 8 h

 • Usługi doświadczynych przewodników lokalnych posiadających licencję na oprowadzanie w językach obcych

 • Transfery, wynajem komfortowych autokarów, minibusów, melexów, a nawet dorożek konnych

 • Przyjęcia, wystawne bankiety, catering, wieczory przy muzyce klasycznej bądź ludowej


Dla biznesu:

 • MICE- spotkania, konferencje, zjazdy, wyjazdy integracyjne

 • Rezerwacje noclegów w całej Polsce

 • Podróże biznesowe / usługi dla gości specjalnych VIP

 • Profesjonalne usługi transportowe oraz wynajem samochodów

 • Licencjonowane usługi tłumaczy


Dla klientów indiwidualnych:

 • Hotele w Polsce - portal rezerwacji online hoteli w Polsce  www.go2poland.pl
 • Transfery oraz wycieczki lokalne

 • Rezerwacje Rent-a-car

 • Wydarzenia kulturalne

download TIME FOR POLAND brochure here