szybkie pytanie
info i adres
ul. Szlak 65
31-153 Krakow
Polska 

Telefon: +48 12 633-11-34
Fax: +48 12 633-11-34
Telefon alarmowy: +48 662 013 213

Witamy ! 
 


Jesteśmy profesjonalnym biurem podróży posiadającym licencję tour operatora turystyki przyjazdowej do Polski.
Na zlecenie naszych zagranicznych i krajowych klientów świadczymy usługi turystyczne na terenie Polski 
dla grup turystycznych oraz klientów indywidualnych. Specjalizujemy się również w organizacji prestiżowych konferencji naukowych, spotkań biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych MICE.

Od roku 2010 prowadzimy własny 3-gwiazdkowy hotel w Krakowie - Hotel PETRUS*** przy ul. Pietrusińskiego 12 w Krakowie  www.hotelpetrus.pl  doskonale zlokalizowany zaledwie 1,5 km od Wzgórza Wawelskiego  w otoczeniu Parku Skałki Twardowskiego.
 
więcej
book a hotel
O Polsce
Polacy to ciepli ludzie, a w naszej tradycji jest silnie zakorzeniona gościnność co gwarantuje wspaniały pobyt w naszym kraju.
więcej »
motywacje
W ofercie posiadamy oryginale programy, które zapewnią uczestnikom wspaniałe przeżycia, doświadczenia, tak aby odpowiadały potrzebom korporacji i promowały daną frmę oraz jej kulturę korporacji.
więcej »
wycieczki kulturalne
Organizacja wycieczek dla grup może być bardzo czasochłonna i skomplikowana, a dzięki naszej fachowej pomocy unikniesz problemów a my zagwarantujemy ci profesjonalną obsługę.
więcej »
konferencje
Rejestracja,rezerwacja hoteli poczynając od tłumaczy a kończąc na wszystkich innych organizacjach, właśnie tym wszystkim zajmujemy się my. Bierzemy w swoje ręce organizację całej konferencji zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
więcej »