szybkie pytanie
info i adres
ul. Szlak 65
31-153 Krakow
Polska 

Telefon: +48 12 633-11-34
Fax: +48 12 633-11-34
Telefon alarmowy: +48 662 013 213

Hotele w Zakopanem

 • Hotel Belvedere Book now More details
  Location: 4 gwaizdkowy hotel usytuowany w cichej części miasta, przy Tatrzańskim Parku Narodowym z jedną z najpiękniejszych dolin, Białym Strumieniem, kilka kroków od centrum miasta. Krupowki w odległości około 10 min. 
  Capacity: 148 pokoi i 27 apartamentów.
    Rooms: Hotel może pomieścić 350 gości, pokoje dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, radio, telefon, budzik, sejf elektroniczny oraz łącze Internetowe. Łazienki z prysznicem podgrzewane podłogi, kaloryfer w łazience, ręczniki. Większość pokoi posiada balkony z wiodkiem na Tatry.
  Hotel Belvedere
 • Hotel Murowanica Book now More details
  Location: Murowanica jest najwyżej usytuowanym hotelem z przepiękną architekturą - zbudowany z kamienia, szkła i aluminium, co doskonale pasuje do Tatrzańskiego środowiska. Jest to specjalne miejsce które gwarantuje spokój, ciszę oraz szum rzek górskich. Zdala od gwaru. Usytuowany w Tatrzańskim Parku Narodowym. Jest idelanym miejscem wypoczynku dla rodzin, turystów indywidualnych, dla grup oraz spotkań biznesowych. 3 km od trasy na  Kasprowy Wierch, 15 minut spacerem do centrum Zakopanego. 
  Capacity: 35 pokoi. Rooms: Wygodne apartamenty dla  4, 3 ,2 i 1 osoby, z  miejscami do parkowania na 2-poziomowym parkingu podziemnym. Funkcjonalne i przytulne apartamnety z balkonami (w większości) wyposażone w telewizję satelitarną, LCD TV,  Internet i sejf.
  Hotel Murowanica
 • Mercure Kasprowy Zakopane Book now More details
  Location: Usytuowany 3 km od centrum miasta i stacji kolejowej, na zboczu góry Gubałowka z pieknym widokiem na Tatry. 
  Capacity: 286 pokoi. Rooms: Hotel oferuje 24 pokoje typu SGL, 250 DBL, 12 apartamentów  (niektóre z widokiem na Tatry, inne na zbocze Gubałówki),  każdy z prywatną łazienką. Wyposażone w TV satelitarną, radio, telefon stacjonarny. Usługa hotelowa oraz pokoje dla niepalących i niepełnosprawnych.
  Mercure Kasprowy Zakopane
 • Hotel Sabała Book now More details
  Location: Hotel Sabala jest usytuowany w centrum przy najpopularnijeszje ulicy w Zakopanym-Krupówki.Jeden z pierwszych hoteli w Zakopanym, wybudowany w 1894. Był to pierwszy hotel z elektrycznością. Obecnie, odrestaurowany, historyczny budynek, włączony do listy zabytków architektury górskiej. Capacity: 20 pokoi. Rooms: Oferuje 13 pokoi typu DBL, 6 podwójnych pokoi i studio, 1 apartament dla 4 osób.  Każdy pokój jest wyposażony w telefon, Tv satelitarną, radio. Ściany i meble są zrobione z solidnego woskowanego drewna.
  Hotel Sabała
 • Hotel Fian Book now More details
  Location: Dobra lokalizacja blisko centrum, niedaleko skoczni narciarskiej Wielka Krokiew, Nosala i Krupówek.
    Capacity: 34 pokoje. Rooms: Hotel oferuje pokoje typu: Sgl, Dbl, Triple i  Quad w pełni wyposażone w TV set, prywatne łazienki, telefon i radio.
  Hotel Fian