szybkie pytanie
info i adres
ul. Szlak 65
31-153 Krakow
Polska 

Telefon: +48 12 633-11-34
Fax: +48 12 633-11-34
Telefon alarmowy: +48 662 013 213

Pielgrzymka do Polski

Program 8 Dni/7 nocy 

Dzień 1 Warszawa
Przylot do Warszawy, transfer do hotelu i odprawa. Powitalna kolacja, nocleg. 

Dzień 2 Warszawa 
Śniadania, zwiedzanie Warszawy ze Starym Miastem, Katedrą św. Jana, zwiedzanie starych kościołów znjadujących się na Drodze Królewskiej, włączając Kościół św. Krzyza, gdzie znajduje się serce Chopina w urnie. Przerwa na lunch. Odpoczynek. Kolacja i nocleg. 

Dzień 3 Warszawa - Glogowiec - Świnnice Warckie 
Śniadan,wyjazd do Glogowiec, miejsce urodzenia św. Siostry Faustyny. Następnie kontynuowanie wycieczki do Swinnic Warckich, zwiedzanei kościoła w którym Św. Sistra Faustyna była wyświęcana. Przerwa na lunch "na trasie".  Powrót do Warszawy. Kolacja i nocleg w hotelu. 

Dzień 4 Warszawa - Niepokalanów  - Częstochowa

Po śniadaniu, wyjazd do Niepokalanowa. Najpierw krótka wizyta w Żelazowej Woli ( miejsce urodzenia Fryderyka Chopina), następnie zwiedzanie Sanktuarium w Niepokalanowie pamięci Św. Maxymiliana Kolbe. Sanktuarium zostało założone przez św. Maxymiliana Kolbe w 1927 r., obecnie jest odwiedzany przez tysiące pielgrzymów poniewaz uwaza się, ze figura Św. Mari ma moc czynienia cudów i wysłuchuje modlitwa jej składanych. Przerwa na lunch " na trasie". Przyjazd do Częstochowy. Kolacja i nocleg w hotelu. 

Dzień 5 Częstochowa- Kraków 
Po śniadaniu zwiedzanie Częstochowy, religijna stolica Polski - znane miejsce pielgrzymkowe. Zwiedzanie Jasnej Góry z przewodnikeim i możliwością zobaczenia wpaniałego obrazu Czarnej Madonny( ikona przedstawiająca Maryję z dzieciątkiem Jezus). Obraz Czarnej Madonny, posiada swoje święte atrybuty i jest największym skarbem Jasnej Góry. Klasztor został odkryty w 1382 roku przez Paulinów pochodzących z Węgier. Lunch w restauracji w centrum miasta. Po południu powrót do Krakowa. Przyjazd do Krakowa, kolacja i nocleg w hotelu w Krakowie. 

Dzień 6 - Łagiewniki 
Śniadanie, zwiedzanie Krakowa ze Starym Miastem, Rynek Główny, Ratusz i Sukiennice, Kościół Mariacki, Kościół Św. Anny , spacer wzdłuż Drogi Królewskiej wraz z wizyta Collegium Maius ( najstarszej części Uniwersytetu Jagielońskiego) i Kościół św. Piotra i Pawła, Pałac Arcybiskupów, następnie Wzgórze Wawelskie, i Zamek Królewski. Przerwa na lunch. Po południu - wycieczka do Sanktuarium Marii Dziewicy, którego budynki powstały dzięki obrazowi Jezusa. Wizyta w Kaplicy Dziewicy Maryi i relikwie Św. Faustyny znajduja się w kaplicy, tam również jest grób Św. Faustyny. Kolacja i nocleg w hotelu w Krakowie.
Dinner and overnight at the Hotel in Krakow.

Dzień 7 Kraków - Kalwaria- Wadowice 
Po śniadaniu wyceiczka do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. 
Na początku zwiedzamy Sanktuarium Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej, jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc pielgrzymkowych w Polsce wpisanych na Światową Listę Dziedzictwa Unesco. Następnie odkrywamy Wadowice- mijesce urodzin Jana Pawła II. Lunch w Wadowicach. Powrót do Krakowa. Wolne popołudnie. Wieczorem Msza w Kościele Mariackim. Następnie kolacja z folklorem w resturacji BOHEMA, nocelg w hotelu.  

Dzień 8 - Kraków
Śniadanie, odprawa i wyjazd na lotnsiko.