szybkie pytanie
info i adres
ul. Szlak 65
31-153 Krakow
Polska 

Telefon: +48 12 633-11-34
Fax: +48 12 633-11-34
Telefon alarmowy: +48 662 013 213

Słynne polskie miasta

Program 9 dni/8 nocy
Dzień 1 Warszawa
Przyjazd do Warszawy, spotkanie z przewodnikiem na lotnisku, pogląd na Warszawę z autobusu w drodze do hotelu. Powitalna kolacja i nocleg. 

Dzień 2 Warszawa 
Śniadanie, wyjazd na półdniowe zwiedzanie Warszawy z Zamkiem Królewskim, Katedra Św. Jana, Stare Miasto z Barbakanem. Przerwa na lunch w znanej restauracji Honroatka, któa znajduje się na Straym Mieście.Po południu - zwiedzanie Parku Łazienkowskiego i Complexu Pałacowego z pomnikiem F. Chopina i Pałac na Wodzie. Kolacja i nocleg w hotelu. 

Dzień 3 Warszawa  
Śniadanie, wyjazd do Częstochowy, religijnej stolicy Polski - znane miejsce pielgrzymek katolickich.Na trasie krótka Zelazowej Woli ( miejsce narodzin F.Chopina).Przyjazd do Częstochowy, zwiedzanie Jasnej Góry wraz z najpopularniejszym na świecie obrazem Czarnej Madonny. Wyjazd do Krakowa.  Kolacja i nocleg w hotelu. 

Dzień 4 Kraków 

Po śniadaniu, wycieczka po Krakowie: Stare Miasto z jednym z największych rynków w Europie, Plac handlowy nazywany " Sukiennicami" , Bazylika św. Marii Panny, spacer Traktem Królewskim z krótką wizytą na Uniwersytecie Jagielońskim "Collegium Maius", następnie zwiedzanie Wzgórza Wawelskiego i Zamku Królewskiego - wnętrza zamku ze wspaniałą kolekcją mebli, sztuki. Przerwa na lunch podczas trasy. Po południu wycieczka do Kopani Soli w Wieliczce, jednej z najstarszych kopalni soli w Europie., która działa już ponad 700 lat., i zostałą wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1978 roku. Kolacja z muzyką z folklorem w restauracji BOHEMA.  

Dzień 5 Kraków

Śniadanie, wyjazd do Auschwitz, ziwedzanie Muzeum Auschwitz- Birkenau.- największego obozu koncentracyjngeo utworzone podczas II Wojny Światowej. Lunch w restauracji " Art Deco" w Auschwitz. Powrót do Krakowa- wolne popłudnie. Kolacja z koncertemydowskiej w resturacji KLEZMER HOIS. Nocleg w hotelu.  

Dzień 6 Zakopane 
Po śniadaniu transfer do Zakopanego.Przyjazd do Hotelu w Zakopany. Zwiedzanie miasta, miły spacer wzdłuż ul. Krupówki - najpopularnijeszej ulicy z zatłocznym tragiem z ubraniami, drewnianymi wyrobami, jedzeniem w wielu resturacjach i kafejkach.Następnie wjazd na Gubałowkę, skąd rozciaga się wspanaiły widok na Tatry. Kolacja w Reginalnej górlaskiej restauracji. Nocleg w hotelu. . 

Dzień 7 Wrocław 

Po śniadaniu wyjazd do Wrocławia. Przyjazd do hotelu, wolne popołudni, kolacja i nocleg.

Dzień 8 Wrocław 
Śniadanie, zwiedzanie Starego Miasta we Wrocławiu, Katedry Św. Jana Baptysty, Barokowy budynek Uniwersytetu ze wspaniałą Aulą Leopoldinum, Wieża ratuszowa, Stary rynek, Ostrów Tumski- najstarsza część miasta. Przerwa na lunch na Starym Miescie.wolne popołudnie. Opcjonlanie bilety do opery/filharmonii. Kolacja i nocleg w hotelu.  

Dzień 9 Wrocław.  

Śniadanie i wyjazd.